piątek, 8 marca 2013

Dzień Kobiet

Cześć. 

Z uwagi na tak znamienite święto, jakim jest Dzień Kobiet, chciałabym złożyć Wam życzenia. Tak więc, życzę Wam wszystkiego co najpiękniejsze, pięknych poranków, po których ma się siłę i chęć wstać i żyć przez cały dzień. Pięknych wieczorów, spędzonych w doborowym towarzystwie, co czasami oznacza w pojedynkę, po których zaśniecie z uśmiechem na ustach. Życzę Wam zdrowia i urody, choć to w zasadzie to samo. No, sobie też tego życzę, w końcu też jestem kobietą.

Korzystając z lekko pobłażliwego nastawienia całego świata do nas, polecam zrelaksować się dzisiaj. Może kąpiel? Może macie ochotę poczuć się jak Kleopatra? Nic prostszego, wystarczy napuścić do wanny wystarczająco dużo wody żebyście czuły się swobodnie i dodać mleka. Co prawda, Kleopatra używała mleka koziego ale myślę, że takie krowie z lodówki nie zrobi wielkiej różnicy.

Dolewamy ok. litra na 1/2 wanny. Jeśli czujemy się dzisiaj wyjątkowo niedopieszczone lejemy więcej, stawiamy obok wanny kieliszek wina, a najlepiej butelkę i pławimy się w poczuciu bycia lepszym od całej reszty świata. A przynajmniej od tej, która sprawiła, że jesteśmy niedopieszczone.

Kąpiel ma działanie wygładzające, nawilżające (jeśli dolejemy odrobinę olejków będzie jeszcze lepiej), zmiękczające. Ale uważać na włosy, bo mleko się osadza i mogą po wyschnięciu wydawać się znacznie bardziej szorstkie, wystarczy tylko je umyć.

Życzę udanego relaksu.

Jak Wam minął Dzień Kobiet? Faceci pamiętali?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz